CLA, Karnitin, Kollajen: Forma sokan üçlü

Forline CLA özellikle karın ve basen bölgesindeki yağların yakılarak vücudu yeniden şekillendirmeye destek olur. Konjuge linoleik asit, karnitin metabolizmasını uyararak yağ parçalanmasını hızlandırır ve yağı kas kütlesi için kullanılabilecek enerjiye dönüştürür. Karnitin “yağ oksidasyonu” ismini verdiğimiz süreç ile serbest haldeki yağları enerjiye dönüştürmekle görevlidir. Yaş ilerledikçe vücudun ürettiği kollajen kalitesi düşer. Bu durum cildin kırışmasına ve bozulmasına sebep olur. Dışarıdan alınan yüksek kaliteli kollajen cildin yenilenmesini ve düzelmesini tetikler. Krom, metabolizmayı hızlandırarak enerji tüketimini artırır, açlık hissini azaltır ve kas kütlesini korur. Doğru miktarda ve düzenli olarak kullanıldığında kan basıncını dengeleyerek hipertansiyonu önlemeye yardımcı olur. Fruktooligosakkaritler, prebiyotikler içerisinde en önemlilerden biridir. Sindirim ve bağışıklık sistemini düzenlemek ve desteklemekle beraber yararlı bakterilerin bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

L-Karnitin özellikle spor öncesi kullanımda vücuda gerekli enerjinin oluşmasında ve spor performansını arttırmada etkilidir.

CLA yağ parçalanmasını hızlandırır, yağın enerjiye çevrilmesine katkıda bulunur.

Krom enerji tüketimini uyarır, açlık hissini azaltır ve organik proteinlerin kullanımını engeller, kas kütlesini korur.

Kollajeni dışarıdan takviye almak ciltte düzelmeleri etkiler.

Forline CLA içeriğinde CLA, hidrolize kollajen, L-karnitin, FOS, krom ve vitaminler yer alan bir Marnys gıda takviyesidir.

Tüm Marnys ürünleri gibi sadece eczanelerde.

İÇİNDEKİLER

Konjuge Linoleik Asit 1500 mg
Hidrolize Kollajen 300 mg
L-Carnitine 300 mg
Krom 50 µg
Fruktooligosakkaritler 255 mg
Vitamin C 15 mg 
Vitamin B1 0,33 mg
Vitamin B2 0,4 mg
Vitamin B3 4,5 mg
Vitamin B5 1,5 mg
Vitamin B6 0,5 mg
Folik Asit (B9) 50 µg
Vitamin B12 0,25 µg
Vitamin A 200 µg
Vitamin D 1,25 µg
Vitamin E 2,5 mg
Biotin 37,5 µg

KULLANIM ŞEKLİ

11 Yaş ve Üzeri Yetişkinler için 
Günde 1 Flakon Yemekten Önce
Kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır.