Türkiye’de Arı Sütü, Kolostrum, Reishi Mantarı, Shiitake Mantarı, Propolis ve B6 Vitaminini Bir Arada İçeren Tek Formül

Reishi mantarı; Amerika’da “Mushroom of Immortality’’ (Ölümsüzlük Mantarı) olarak bilinen bu mantara uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmenin kaynağı olarak bitkilerin kraliçesi ünvanı verilmiştir. Shiitake mantarı ise dünyada üretimi ve tüketimi ikinci sırada olan önemli bir mantar türüdür.

Reishi ve shiitake mantarları, içerisinde yer alan β-glukanlar ile bağışıklık sisteminin aktive olmasını destekler. Yorgun düştüğünüzde, zorlayıcı dönemlerinizde günlük enerji ihtiyacını karşılayarak halsizlik ve yorgunluk gibi şikâyetlerin giderilmesine yardımcı olur.

Propolvit Defens içerdiği propolis ve arı sütünün bileşenleri sayesinde güçlü antioksidan etki gösterir.

Propolvit Defens kolostrum içeren tek gıda takviyesidir. Kolostrum doğumdan hemen sonra başlayıp 24-36 saat salgılanır. Diğer sütlerden çok farklı olan bileşimi ile kolostrum proteinleri, immunoglobulinleri, antikorları, vitaminleri, mineralleri, enzimleri, aminoasitleri, değişik mikroorganizmaların saldırısına ve çevresel toksinlere karşı vücudu hazırlayan özel maddeleri içermektedir.

KOLOSTRUM İLE KORUNAN BİREYLERDE AŞI İLE KORUNAN BİREYLERE GÖRE DAHA AZ GRİP VAKASI GÖRÜLMÜŞTÜR.

İçindekiler (10 ml)

Arı Sütü 1000 mg
Reishi Mantarı 250 mg
Saflaştırılmış Propolis* 40 mg
Kolostrum 1000 mg 
Shiitake Mantarı 250 mg
Vitamin B6 1,4 mg

*100 mg ham propolise eşdeğerdir.

Kullanım Şekli:

Takviye edici gıda olarak günde 1 kez, kahvaltıdan önce 10ml (1 şişe) şeklinde içilmesi önerilmektedir. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.