Mevsim değişikliklerinden çocuğunuzun bünyesi daha kolay etkilenir.

MARNYS Propolsaft ve Propolmar ile bağışıklık sistemini destekleyerek onu soğuk havalara ve patojenlere karşı hazırlayabilirsiniz. Hastalık esnasında iyileşme sürecini hızlandırabilirsiniz.

İyileşmeyi Hızlandıran Karışım

Propolsaft; propolis, mentol, kekik özütü, bal ve aserola (barbados kirazı) etken maddelerini içermektedir.

Bağışıklık sistemini korumak için özel olarak formülize edilmiştir. Etken maddelerinde yer alan aserolanın 100 gr. meyvesinde bir portakal yahut limonun 80 katı kadar C vitamini yer almaktadır. Kekik özütü virüs ve bakterileri ortamdan uzak tutarak hastalıklara karşı korunmaya yardımcıdır. Bronşit, laranjit, astım gibi hastalıkların tedavisinde; öksürük, ateş, burun tıkanıklığı ve halsizlik gibi şikâyetlerin de ortadan kaldırılmasında kullanılır.

İçindekiler (10 ml)

Propolis 652 mg
Kekik Ekstresi 280 mg
Aserola 45 mg
Mentol 65 mg
Bal 11,09 g

Kullanım Şekli:

Günde 1 kez
4-10 yaş arası çocuklar için 5 ml
11 yaş ve üzeri yetişkinler için 10ml 

Hastalıklardan Korunmak için Özel Bileşimli Propolis Kalkanı

Propolmar; propolis özütü, arı sütü, ekinezya, çinko ve C vitamini ile özel olarak formülize edilmiştir. Ekinezyanın içinde bulunan kafeik asit türevlerinden chihoric asit sayesinde bağışıklık sistemi uyarıcı etkisi vardır. Çocukların bağışıklık direncini artırarak hasta olma sıklığını da azaltmaktadır.

Klinik araştırmalar ekinezyanın solunum yolu enfeksiyonlarında etkili bir tedavi aracı olduğunu göstermiştir. Tedavi sürecinde ekinezya özütü içeren preparat alan çocuklarda ateşli geçirilen gün sayısında %60 azalma görülmüştür. 

İçindekiler (8 ml)

Propolis Ekstraktı 640 mg
Arı Sütü 64 mg
Ekinezya, Kök. 64 mg
Vitamin C 25 mg
Çinko 2,4 mg

Kullanım Şekli:

Günde 1 kez
4-10 yaş arası çocuklar için 4 ml
11 yaş ve üzeri yetişkinler için 8 ml