Büyüme ve Gelişmeye Yardımcı Doğal Arı Sütü ve Vitamin Kompleksi

Düzenli kullanılan Jun-or içerdiği arı sütü ve vitamin kompleksi sayesinde günlük vitamin ihtiyacını karşılayarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardım eder. Arı sütünün içeriğindeki esansiyel yağ asitleri sindirimi düzenler ve çocuklarda iştah düzenleyici olarak etki gösterirler. İçerdiği esansiyel aminoasitler hücresel yapıların oluşumunda görev alarak büyüme ve gelişmeye yardımcı olur. Ayrıca önemli bazı hormonların ve enzimlerin üretilmesinde hammadde görevi görür. Temel etkenleri arasında bulunan arı sütü, içeriğindeki bileşenler sayesinde zekâ gelişimine destek olur. Arı sütünün dikkat, bellek, dili kullanma, anlama, öğrenme, muhakeme, problem çözme ve karar verme gibi zihinsel süreçler üzerinde pozitif ektisi olduğu bilinmektedir.

Arı sütü içeriğindeki gama globülinler antikor oluşumunda rol oynar. Bağışıklık sisteminin zayıflaması durumunda, bağışıklığın güçlendirilmesi için gereklidir.

Arı sütü içeriğindeki 3-Asetilkolin bir nörotransmitterdir. Sinaptik boşluklarda bulunarak sinapslar arası iletişimi sağlar. Bellek, öğrenme ve dikkatten sorumlu nöral döngülerin tamamlanmasında rol oynar.

C Vitamini nötrofiller yakalayıp bünyesine katarak kendilerini güçlendirip fagositoz yeteneklerini arttırırlar. (C vitamini ve flavonoidler birlikte kullanıldığında C vitaminin etkisini arttıran sinerjistik bir etki göstermektedir.) Bağışıklık sistemini güçlendirir ve düzenler.

Arı sütü içeriğindeki esansiyel aminoasitler vücudun büyümesinden, hücresel yapıların oluşturulmasından, dokuların onarılmasından ve daha bir çok biyolojik prosesten sorumlu olan proteinleri oluşturur. Çocuklarda büyüme ve gelişmeden sorumludur.

Tüm Marnys ürünleri gibi sadece eczanelerde.

İÇİNDEKİLER

Arı Sütü 150 mg
Vitamin C 60 mg
Nikotinamid 18 mg
Vitamin B1 0,33 mg
Vitamin B2 1,6 mg
Vitamin B5 6 mg
Vitamin B6 2 mg
Folik Asit (B9) 200 µg
Vitamin B12 1 µg
Vitamin A 800 µg
Vitamin D 5 µg
Vitamin E 10 mg
Biotin 150 µg

KULLANIM ŞEKLİ

4-10 Yaş Arası: Yemekten Önce Günde Tek Doz 5 ml
11 Yaş ve Üzeri: Yemekten Önce Günde Tek Doz 10 ml 
Kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır.